podsumowanie V kolejki ILWTM

podsumowanie  V kolejki  ILWTM

V kolejka i trzecia porażka mistrza poprzedniego sezonu. Raków  ponownie poległ 1-6 tym razem z Ruchem , zastanawiają rozmiary porażek , Częstochowianie czekają pewnie na rundę wiosenną , w której będziemy grać o mistrza.Dla przypomnienia w poprzednim sezonie  Raków na jesień był na 4 miejscu a na wiosnę to już wszyscy wiedza jak było.

W innym ciekawie zapowiadającym się meczu Podbeskidzie uległo 0-3 na własnym boisku Górnikowi i który nadal pozostaje niepokonany w tym sezonie i razem z Ruchem  przewodzi w lidze.

W meczu Rowu ze Skrą  pechowa porażka rybniczan 1-3 , którzy tracą 2 bramki w doliczonym czasie gry i tracą już 5 pkt do miejsca 6 , które daje utrzymanie  w lidze.

My zdobywamy 3 pkt. i trzeba szybko zapomnieć o stylu .

Ciekawa walka trwa o tytuł najlepszego strzelca. prowadzący  po 4 kolejkach Zjawa strzela jedną bramkę  ale traci prowadzenie na rzecz Jakuba Rudka  ( 4 bramki z Rakowem).Błażej  dołożył  do swojego dorobku w tej kolejce 2 gole i razem ze Zjawą zajmuje 2 pozycje  zdobywają w 5 meczach 10 bramek.