sensacyjna 6 kolejka

Do największej  sensacji doszło w  Pszczynie  , gdzie miejscowa Iskra pokonała piłkarzy Górnika , który do tego meczu był niepokonany i nic nie zapowiadało , że straci punkty w tej kolejce. Już w poprzedniej kolejce w meczu z nami pszczynianie udowodnili ,że piłka im nie przeszkadza i będą walczyć do końca o utrzymanie.

Niespodzianka a może już nie  w Częstochowie , gdzie Row pokonał Raków 2-0.Czwarta porażka mistrza poprzedniego sezonu jest zastanawiająca a dziś już wiadomo ,że przegrali po raz 5 piąty i niespodziewanie będą walczyć o utrzymanie.Dla Row-u zwycięstwo jest bardzo ważne i podbuduje ich przed kolejnymi spotkaniami a to zapowiada ciekawą walkę do końca sezonu.

W trzecim spotkaniu również roztrzygnięcie należy uznać za niespodziankę. Skra pokonując Podbeskidzie 3-2 może spokojniej podchodzić do następnych kolejek.

Celowo nasz występ zostawiłem na koniec ,nasz występ był bezbarwny ,nie wykorzystaliśmy potknięcia Górnika ,za to Ruch wykorzystał i dzięki zwycięstwu został samotnym liderem .

Kolejka pokazała ,że każdy może wygrać z każdym , a to zapowiada ciekawą dalszą część sezonu.

trC

JJ