wyjazd do Bielska

1 października jedziemy  do Bielska -  Białej walczyć o ważne punkty , czeka nas trudne spotkanie zwycięstwo pozwoli nam spokojniej podejść do kolejnych spotkań lecz rywale liczą na to samo.

W pozostałych meczach kolejki ciekawie powinno być w Pszczynie , gdzie miejscowa Iskra podejmie Skrę Częstochowa, dla gospodarzy jest to mecz z gatunku ostatniej szansy a goście zdobywając 3 pkt znacznie przybliżą się do utrzymania .

W Zabrzu  dojdzie do spotkania drużyn walczących o inny cel, gospodarze liczą na zdobycie mistrza jesieni a Raków musi walczyć dość niespodziewanie o pozostanie w gronie najlepszej ósemki na śląsku .

W ostatnim spotkaniu Row po dwóch zwycięstwach podejmie lidera Ruch Chorzów  i będzie chciał zachować dobrą passę, pytanie tylko czy Rudek i Bogusz na to pozwolą.

Jedno jest pewne będzie ciekawie , zapraszamy na boiska.