X kolejka

W dzisiejszej kolejce pada tylko 9 bramek najmniej w tym sezonie , świadczy to o poprawie gry obronnej drużyn , a także o zaciętej walce i wielkiej ambicji zawodników wszystkich zespołów.

W hicie kolejki Górnik podejmował lidera z Chorzowa  i zdobywając bramkę w końcówce meczu pokonał Ruch 1-0 i zachował szanse na zdobycie pierwszego miejsca na jesień.Teraz musi liczyć na potknięcie lidera w następnych kolejkach.

Jedak ważniejsze rzeczy działy się w innych spotkaniach , gdzie wyniki były ważne co do układu dolnej części tabeli.Nasza drużyna pokonując na wyjeździe Skrę od skoczyła na 3 pkt od strefy spadkowej , nasz rywal po przegranej Rakowa z Iskrą zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Podbeskidzie pokonując Row raczej nie muszą obawiać się spadku i walczyć będą mam nadzieje ,że z nami o 3 miejsce.

Po tej kolejce w strefie spadkowe dwie drużyny z Częstochowy ale do końca jeszcze 4 kolejki i wszystko możliwe , jedno jest pewne będzie ciekawie.