zapowiedź 3 kolejki III LOTM

zapowiedź  3 kolejki III LOTM

W trzeciej kolejce zagramy na wyjeździe z Gwarkiem Zabrze . Nasi rywale to mistrz Podokręgu Zabrze z poprzedniego sezonu , który uległ w barażach o II LWTM i uważny był i jest jako faworyt ligi . W poprzedniej kolejce dość niespodziewanie stracił punkty w Tarnowskich Górach i na pewno będzie chciał udowodnić wszystkim swoją wartość . Czeka nas zatem trudny mecz ale mam nadzieje ,że po dobrym spotkaniu  wywieziemy z trudnego terenu punkty.

W pozostałych spotkaniach Gwarek Tarnowskie Góry będzie chciał udowodnić ,że remis z poprzedniej kolejki to nie przypadek i urwać punkty nie pokonanej do tej pory drużynie z Zaborza , która mimo utraty swoich podstawowych zawodników ( wzmocnili Górnik Zabrze o czym mogliśmy się przekonać ) rozpoczęła sezon od dwóch zwycięstw.

W trzecim meczu zagrają drużyny , które nie zdobyły do tej pory punktów Przyszłość Nowe Chechło podejmie Andaluzję Piekary Sl.

Zapraszamy na boiska