Zapowiedź 5 kolejki I LWTM

Zapowiedź 5 kolejki  I LWTM

W środę już piąta kolejka zmagań trampkarzy młodszych , tempo jest zawrotne jak na tą grupę wiekową ale grać trzeba .

Po zwycięstwie w Częstochowie  liczymy na kolejne 3pkt. i dobrą grę naszej drużyny w spotkaniu z Iskrą Pszczyną , która potrzebuje zwycięstw ale niech zdobywa punkty w następnych meczach.

Ciekawie zapowiada się spotkanie  w Bielsku - Białej gdzie miejscowe Podbeskidzie podejmie Górnika  i podział punktów byłby mile widziany , jednak drużynę gospodarzy czeka ciężkie zadanie.Na pewno kluczem do zwycięstwa będzie zatrzymanie  Zjawy. Również na podział punktów mile widziany będzie w meczu w Chorzowie  ,gdzie Raków po porażce   u siebie z nami będzie chciał poprawić sobie humory.

W ostatnim meczu dostaniemy odpowiedź czy Row Rybnik jest drużyną na tyle mocną by pokonać Skrę i nie pozwolić rywalom odskoczyć na 5 pkt . co może być kluczowe w walce o utrzymanie.

Zapraszamy na boiska